• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   dddragan

   Gaining Experience
   • Мислења
    329
   • Реакции
    387
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,003
   • Реакции
    1,377
   • Поени од трофеи
    305
  3. Ми се допаѓа

   xhktw

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,290
   • Реакции
    1,561
   • Поени од трофеи
    465
  4. Ми се допаѓа

   masterwu

   On your way to fame Од Струга
   • Мислења
    711
   • Реакции
    586
   • Поени од трофеи
    270
  5. Ми се допаѓа

   HardCorec

   Unbeatable
   • Мислења
    3,411
   • Реакции
    4,897
   • Поени од трофеи
    1,717
 • Вчитување…
На врв Дно