• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   dddragan

   Gaining Experience
   • Мислења
    329
   • Реакции
    387
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   xhktw

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,290
   • Реакции
    1,561
   • Поени од трофеи
    465
  3. Љубов

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,946
   • Реакции
    4,211
   • Поени од трофеи
    1,702
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно