• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #8

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   xhktw

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,289
   • Реакции
    1,556
   • Поени од трофеи
    465
  2. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    68
   • Реакции
    106
   • Поени од трофеи
    80
 • Вчитување…
На врв Дно