• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Enis-Phantom

   Gaining Experience Од Небитно
   • Мислења
    341
   • Реакции
    449
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   Magical

   Gaining Experience
   • Мислења
    62
   • Реакции
    111
   • Поени од трофеи
    240
  3. Ми се допаѓа

   xaser

   Intern 36
   • Мислења
    57
   • Реакции
    27
   • Поени од трофеи
    302
  4. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,836
   • Реакции
    3,197
   • Поени од трофеи
    1,692
 • Вчитување…
На врв Дно