• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #12

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   stefan_off

   Gaining Experience Од Радовиш
   • Мислења
    463
   • Реакции
    398
   • Поени од трофеи
    315
  2. Ми се допаѓа

   niagacrp

   Intern
   • Мислења
    17
   • Реакции
    9
   • Поени од трофеи
    20
  3. Ми се допаѓа

   G4M3R

   On your way to fame
   • Мислења
    796
   • Реакции
    963
   • Поени од трофеи
    255
  4. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    291
   • Реакции
    187
   • Поени од трофеи
    115
 • Вчитување…
На врв Дно