• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #4

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (7)

  1. Ми се допаѓа

   Zippo

   On your way to fame
   • Мислења
    895
   • Реакции
    737
   • Поени од трофеи
    255
  2. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    79
   • Реакции
    131
   • Поени од трофеи
    80
  3. Ми се допаѓа

   las23

   Intern 19
   • Мислења
    1
   • Реакции
    1
   • Поени од трофеи
    10
  4. Ми се допаѓа

   Costigan_Jr

   Unstoppable
   • Мислења
    2,860
   • Реакции
    3,946
   • Поени од трофеи
    1,717
  5. Ми се допаѓа

   xhktw

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,289
   • Реакции
    1,556
   • Поени од трофеи
    465
  6. Ми се допаѓа

   Intoxicated

   Gaining Experience 30 Од Скопје
   • Мислења
    35
   • Реакции
    61
   • Поени од трофеи
    90
  7. Ми се допаѓа

   MartinPP

   Gaining Experience Од /root
   • Мислења
    62
   • Реакции
    74
   • Поени од трофеи
    60
 • Вчитување…
На врв Дно