• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #5

Сите (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   DarthJe5us

   Practice makes perfect
   • Мислења
    2,162
   • Реакции
    1,636
   • Поени од трофеи
    692
 • Вчитување…
На врв Дно