• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1352

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   The Geek Boy

   Gaining Experience
   • Мислења
    1,111
   • Реакции
    452
   • Поени од трофеи
    305
  2. Ми се допаѓа

   outsider

   Gaining Experience
   • Мислења
    155
   • Реакции
    248
   • Поени од трофеи
    130
  3. Ми се допаѓа

   turbiny

   Gaining Experience 34
   • Мислења
    194
   • Реакции
    87
   • Поени од трофеи
    60
 • Вчитување…
На врв Дно