• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Хаха Хаха (2)

  1. Ми се допаѓа

   olikomerc

   Unstoppable
   • Мислења
    4,716
   • Реакции
    3,625
   • Поени од трофеи
    1,817
  2. Хаха

   bugggg

   Intern
   • Мислења
    27
   • Реакции
    21
   • Поени од трофеи
    20
  3. Ми се допаѓа

   mrkela2009

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    199
   • Реакции
    193
   • Поени од трофеи
    290
  4. Ми се допаѓа

   whiterabbit

   Gaining Experience 20
   • Мислења
    180
   • Реакции
    140
   • Поени од трофеи
    90
  5. Хаха

   metahuman

   Intern
   • Мислења
    42
   • Реакции
    24
   • Поени од трофеи
    10
  6. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,304
   • Реакции
    11,644
   • Поени од трофеи
    2,317
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно