• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (2) Љубов Љубов (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   GGTT1

   Gaining Experience 41 Од Битола
   • Мислења
    540
   • Реакции
    425
   • Поени од трофеи
    205
  2. Љубов

   Torlakian

   Gaining Experience 27 Од Куманово
   • Мислења
    217
   • Реакции
    208
   • Поени од трофеи
    180
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно