• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #28

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   MasteR_#0

   Unstoppable 25
   • Мислења
    2,757
   • Реакции
    2,432
   • Поени од трофеи
    1,812
  2. Ми се допаѓа

   1s3ct0wN

   Gaining Experience 101
   • Мислења
    371
   • Реакции
    313
   • Поени од трофеи
    205
  3. Ми се допаѓа

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,804
   • Реакции
    9,229
   • Поени од трофеи
    2,302
 • Вчитување…
На врв Дно