• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #117

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    897
   • Реакции
    1,233
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   b.a

   On your way to fame
   • Мислења
    172
   • Реакции
    510
   • Поени од трофеи
    290
  3. Ми се допаѓа

   theee

   Gaining Experience 28
   • Мислења
    98
   • Реакции
    106
   • Поени од трофеи
    130
  4. Ми се допаѓа

   Chaeld10_8

   On your way to fame
   • Мислења
    946
   • Реакции
    779
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно