• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #114

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   niagacrp

   Intern
   • Мислења
    16
   • Реакции
    7
   • Поени од трофеи
    20
  2. Ми се допаѓа

   mrkela2009

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    192
   • Реакции
    181
   • Поени од трофеи
    290
  3. Ми се допаѓа

   Rukfash

   Баниран/a Од Неврленд
   • Мислења
    1,237
   • Реакции
    913
   • Поени од трофеи
    305
 • Вчитување…
На врв Дно