• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2467

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   blackfen1

   Gaining Experience
   • Мислења
    41
   • Реакции
    66
   • Поени од трофеи
    40
  2. Ми се допаѓа

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,354
   • Реакции
    8,394
   • Поени од трофеи
    2,302
  3. Ми се допаѓа

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    324
   • Реакции
    236
   • Поени од трофеи
    155
 • Вчитување…
На врв Дно