• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18298

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Krk198

   Gaining Experience 26
   • Мислења
    200
   • Реакции
    200
   • Поени од трофеи
    140
  2. Ми се допаѓа

   ARMac

   Орган 38 Од Скопје
   • Мислења
    7,180
   • Реакции
    8,386
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Ми се допаѓа

   mkgunner

   Gaining Experience Од Кичево
   • Мислења
    346
   • Реакции
    297
   • Поени од трофеи
    315
 • Вчитување…
На врв Дно