• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18292

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   dipetar

   Gaining Experience
   • Мислења
    246
   • Реакции
    82
   • Поени од трофеи
    60
  2. Ми се допаѓа

   Borsa

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    995
   • Реакции
    742
   • Поени од трофеи
    265
 • Вчитување…
На врв Дно