• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    3,395
   • Реакции
    3,950
   • Поени од трофеи
    1,717
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    3,981
   • Реакции
    12,240
   • Поени од трофеи
    1,707
  3. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    9,876
   • Реакции
    15,236
   • Поени од трофеи
    2,317
 • Вчитување…
На врв Дно