• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #104

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    897
   • Реакции
    1,233
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   Enis-Phantom

   Gaining Experience Од Небитно
   • Мислења
    340
   • Реакции
    418
   • Поени од трофеи
    205
  3. Ми се допаѓа

   cppffs

   Intern
   • Мислења
    58
   • Реакции
    42
   • Поени од трофеи
    30
  4. Ми се допаѓа

   LadiC

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    97
   • Реакции
    220
   • Поени од трофеи
    270
  5. Ми се допаѓа

   b.a

   On your way to fame
   • Мислења
    172
   • Реакции
    510
   • Поени од трофеи
    290
  6. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unstoppable 31 Од Скопје
   • Мислења
    3,521
   • Реакции
    3,635
   • Поени од трофеи
    1,702
  7. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    989
   • Реакции
    1,685
   • Поени од трофеи
    265
  8. Ми се допаѓа

   Arabian

   Gaining Experience
   • Мислења
    685
   • Реакции
    412
   • Поени од трофеи
    265
 • Вчитување…
На врв Дно