• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #103

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    897
   • Реакции
    1,233
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    357
   • Реакции
    360
   • Поени од трофеи
    205
  3. Ми се допаѓа

   cppffs

   Intern
   • Мислења
    58
   • Реакции
    42
   • Поени од трофеи
    30
  4. Ми се допаѓа

   DennyMK

   On your way to fame Од тaму
   • Мислења
    639
   • Реакции
    972
   • Поени од трофеи
    365
  5. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unstoppable 31 Од Скопје
   • Мислења
    3,521
   • Реакции
    3,635
   • Поени од трофеи
    1,702
 • Вчитување…
На врв Дно