• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #101

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,340
   • Реакции
    10,381
   • Поени од трофеи
    2,207
  2. Ми се допаѓа

   LadiC

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    97
   • Реакции
    220
   • Поени од трофеи
    270
  3. Ми се допаѓа

   crash

   Gaining Experience
   • Мислења
    111
   • Реакции
    169
   • Поени од трофеи
    140
 • Вчитување…
На врв Дно