• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18288

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Happy

   On your way to fame 30 Од Во природа
   • Мислења
    1,458
   • Реакции
    651
   • Поени од трофеи
    602
  2. Ми се допаѓа

   Krk198

   Gaining Experience 26
   • Мислења
    200
   • Реакции
    200
   • Поени од трофеи
    140
  3. Ми се допаѓа

   Rukfash

   Баниран/a Од Неврленд
   • Мислења
    1,237
   • Реакции
    913
   • Поени од трофеи
    305
  4. Ми се допаѓа

   DaVoRkNe

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    4,081
   • Реакции
    4,351
   • Поени од трофеи
    1,702
  5. Ми се допаѓа

   gremlin

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,713
   • Реакции
    2,226
   • Поени од трофеи
    1,812
 • Вчитување…
На врв Дно