• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18283

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Happy

   On your way to fame 30 Од Во природа
   • Мислења
    1,460
   • Реакции
    654
   • Поени од трофеи
    602
  2. Ми се допаѓа

   head1

   Intern 51
   • Мислења
    37
   • Реакции
    31
   • Поени од трофеи
    30
  3. Ми се допаѓа

   DaVoRkNe

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    4,081
   • Реакции
    4,351
   • Поени од трофеи
    1,702
 • Вчитување…
На врв Дно