• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18276

Сите (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Jordan223

   Intern 20
   • Мислења
    17
   • Реакции
    32
   • Поени од трофеи
    30
 • Вчитување…
На врв Дно