1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3568

Тема:
Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија)
 1. 1 Јули 2020

  prichina

  Unbeatable , Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,822
  Допаѓања:
  5,015
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 25 Мај 2020

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  536
  Поени од трофеи:
  130
 3. 24 Мај 2020

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,578
  Допаѓања:
  10,744
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 24 Мај 2020

  InSides

  Gaining Experience
  Мислења:
  176
  Допаѓања:
  363
  Поени од трофеи:
  280
 5. 24 Мај 2020

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,433
  Поени од трофеи:
  512