1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3566

Тема:
Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија)
 1. 1 Јули 2020 во 14:21

  prichina

  Unbeatable , Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,818
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 26 Мај 2020

  civikom

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  151
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  140
 3. 25 Мај 2020

  ivan88

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  319
  Допаѓања:
  319
  Поени од трофеи:
  205
 4. 24 Мај 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,768
  Допаѓања:
  11,372
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 24 Мај 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  1,220
  Поени од трофеи:
  215
 6. 24 Мај 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,390
  Допаѓања:
  2,244
  Поени од трофеи:
  1,492
 7. 24 Мај 2020

  InSides

  Gaining Experience
  Мислења:
  176
  Допаѓања:
  363
  Поени од трофеи:
  280
 8. 24 Мај 2020

  MadBuldog

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  240
 9. 24 Мај 2020

  brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  622
  Допаѓања:
  947
  Поени од трофеи:
  517
 10. 24 Мај 2020

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,578
  Допаѓања:
  10,742
  Поени од трофеи:
  2,342