1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2334

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 1 Јуни 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,290
  Поени од трофеи:
  465
 2. 1 Јуни 2020

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 3. 31 Мај 2020

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  669
  Поени од трофеи:
  155
 4. 31 Мај 2020

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,919
  Допаѓања:
  27,625
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 31 Мај 2020

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,972
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,602
 6. 31 Мај 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,948
  Допаѓања:
  4,212
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 25 Мај 2020

  Todor91

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  784
  Допаѓања:
  645
  Поени од трофеи:
  512
 8. 23 Мај 2020

  NikolovskiM

  Gaining Experience, 22
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  70
 9. 23 Мај 2020

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 10. 23 Мај 2020

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  700
  Поени од трофеи:
  265
 11. 23 Мај 2020

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  781
  Допаѓања:
  827
  Поени од трофеи:
  265
 12. 23 Мај 2020

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,540
  Поени од трофеи:
  1,727
 13. 23 Мај 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  11,002
  Допаѓања:
  10,536
  Поени од трофеи:
  2,317
 14. 23 Мај 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,151
  Допаѓања:
  2,629
  Поени од трофеи:
  1,345
 15. 23 Мај 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  155