1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Препорачајте smartwatch за деца
 1. 23 Мај 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  707
  Поени од трофеи:
  205
 2. 23 Мај 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,672
  Допаѓања:
  10,944
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 23 Мај 2020

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  1,238
  Поени од трофеи:
  355
 4. 23 Мај 2020

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  812
  Поени од трофеи:
  265