1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5504

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 2 Јуни 2020

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,732
  Допаѓања:
  1,205
  Поени од трофеи:
  602
 2. 24 Мај 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,105
  Допаѓања:
  3,271
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 24 Мај 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,730
  Допаѓања:
  2,397
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 22 Мај 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  130
 5. 22 Мај 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  155
 6. 22 Мај 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  752
  Допаѓања:
  1,205
  Поени од трофеи:
  215
 7. 22 Мај 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  4,212
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 22 Мај 2020

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  982
  Допаѓања:
  1,715
  Поени од трофеи:
  265