1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Препорачајте smartwatch за деца
 1. 23 Мај 2020

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,350
  Допаѓања:
  796
  Поени од трофеи:
  442
 2. 23 Мај 2020

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  812
  Поени од трофеи:
  265
 3. 23 Мај 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  264
  Допаѓања:
  602
  Поени од трофеи:
  330
 4. 22 Мај 2020

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  1,238
  Поени од трофеи:
  355