1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Совет за половна графичка
 1. 28 Мај 2020

  HerMudo

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  20
 2. 23 Мај 2020

  maxellpp

  Intern, Машко, од Прилеп - Скопје
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  70
 3. 23 Мај 2020

  mkgunner

  Gaining Experience, Машко, од Кичево
  Мислења:
  253
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  265
 4. 22 Мај 2020

  zipi123

  On your way to fame, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  531
  Допаѓања:
  508
  Поени од трофеи:
  205
 5. 22 Мај 2020

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 32
  Мислења:
  1,810
  Допаѓања:
  1,181
  Поени од трофеи:
  442
 6. 22 Мај 2020

  spanska

  Intern, Машко, 43, од Ресен
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  20
 7. 22 Мај 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,798
  Допаѓања:
  10,344
  Поени од трофеи:
  2,317
 8. 22 Мај 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,918
  Допаѓања:
  4,143
  Поени од трофеи:
  1,702