1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
CM Storm Scout 2
 1. 22 Мај 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,289
  Поени од трофеи:
  465
 2. 22 Мај 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,333
  Допаѓања:
  2,090
  Поени од трофеи:
  1,355
 3. 22 Мај 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,133
  Допаѓања:
  2,578
  Поени од трофеи:
  1,345
 4. 22 Мај 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,918
  Допаѓања:
  4,143
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 22 Мај 2020

  Pane24

  Unbeatable , Машко, 34, од Ethermine
  Мислења:
  4,590
  Допаѓања:
  4,044
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 22 Мај 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,693
  Допаѓања:
  11,008
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 22 Мај 2020

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  812
  Поени од трофеи:
  265
 8. 22 Мај 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  671
  Допаѓања:
  1,035
  Поени од трофеи:
  215