1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Совет за половна графичка
 1. 27 Мај 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  330
 2. 25 Мај 2020

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  130
 3. 24 Мај 2020

  Marko1213

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  10
 4. 23 Мај 2020

  topic

  Intern, 35
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  30
 5. 23 Мај 2020

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 6. 23 Мај 2020

  mkgunner

  Gaining Experience, Машко, од Кичево
  Мислења:
  253
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  265
 7. 22 Мај 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  339
  Поени од трофеи:
  155
 8. 22 Мај 2020

  Rukfash

  Gaining Experience, Машко, од Неврленд
  Мислења:
  613
  Допаѓања:
  375
  Поени од трофеи:
  205
 9. 22 Мај 2020

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  400
  Допаѓања:
  408
  Поени од трофеи:
  155
 10. 22 Мај 2020

  windows8

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  992
  Поени од трофеи:
  265