1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Мртов 3600x
 1. 28 Мај 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  248
  Поени од трофеи:
  130
 2. 22 Мај 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  420
  Допаѓања:
  339
  Поени од трофеи:
  155
 3. 22 Мај 2020

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  191
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  140
 4. 22 Мај 2020

  dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  325
 5. 22 Мај 2020

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,465
  Допаѓања:
  2,678
  Поени од трофеи:
  1,502
 6. 22 Мај 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,098
  Допаѓања:
  3,244
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 22 Мај 2020

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,962
  Допаѓања:
  2,344
  Поени од трофеи:
  1,602
 8. 22 Мај 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,918
  Допаѓања:
  4,143
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 22 Мај 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 10. 22 Мај 2020

  Ate97

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  50
 11. 22 Мај 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,695
  Допаѓања:
  14,323
  Поени од трофеи:
  2,317