1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Мртов 3600x
 1. 23 Мај 2020

  GreenVlach

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  20
 2. 22 Мај 2020

  champagnepepe

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  50
 3. 22 Мај 2020

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,281
  Допаѓања:
  4,814
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 22 Мај 2020

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Скопје
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  1,758
  Поени од трофеи:
  502
 5. 22 Мај 2020

  crash

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  140
 6. 22 Мај 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  472
  Допаѓања:
  386
  Поени од трофеи:
  155
 7. 22 Мај 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,695
  Допаѓања:
  14,323
  Поени од трофеи:
  2,317