1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Мртов 3600x
 1. 28 Мај 2020

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  2,620
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 22 Мај 2020

  MadBuldog

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  240
 3. 22 Мај 2020

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 118
  Мислења:
  394
  Допаѓања:
  354
  Поени од трофеи:
  155
 4. 22 Мај 2020

  Ate97

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  50