1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Лаптоп Lenovo V330: i5 8250u, 8GB DDR4, RX530 2GB, 256GB M.2 SSD, 15.6" IPS
 1. 23 Мај 2020

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 2. 22 Мај 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  419
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  155
 3. 22 Мај 2020

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,117
  Допаѓања:
  1,966
  Поени од трофеи:
  375
 4. 22 Мај 2020

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  641
  Поени од трофеи:
  155
 5. 22 Мај 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 6. 22 Мај 2020

  toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,472
  Допаѓања:
  4,797
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 22 Мај 2020

  MacedonianBro

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 8. 22 Мај 2020

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  165
 9. 22 Мај 2020

  Rikimaru

  Practice makes perfect, од Битола
  Мислења:
  1,094
  Допаѓања:
  1,365
  Поени од трофеи:
  305
 10. 22 Мај 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  472
  Допаѓања:
  386
  Поени од трофеи:
  145