1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Sid Meier's Civilization VI Free
 1. 22 Мај 2020

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  965
  Допаѓања:
  1,172
  Поени од трофеи:
  270
 2. 22 Мај 2020

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642
 3. 22 Мај 2020

  Ragnar

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Macedonia
  Мислења:
  956
  Допаѓања:
  1,051
  Поени од трофеи:
  205
 4. 22 Мај 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,133
  Допаѓања:
  2,578
  Поени од трофеи:
  1,345
 5. 22 Мај 2020

  pipelin

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,262
  Допаѓања:
  860
  Поени од трофеи:
  465