1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1105

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 21 Мај 2020

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  452
  Допаѓања:
  577
  Поени од трофеи:
  205
 2. 21 Мај 2020

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,870
  Допаѓања:
  912
  Поени од трофеи:
  442
 3. 21 Мај 2020

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,490
  Допаѓања:
  1,809
  Поени од трофеи:
  812
 4. 21 Мај 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  707
  Поени од трофеи:
  205
 5. 21 Мај 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,672
  Допаѓања:
  10,944
  Поени од трофеи:
  1,707