1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1104

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 22 Мај 2020

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,129
  Допаѓања:
  2,566
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 21 Мај 2020

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  707
  Поени од трофеи:
  205
 3. 21 Мај 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,672
  Допаѓања:
  10,944
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 20 Мај 2020

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,350
  Допаѓања:
  796
  Поени од трофеи:
  442
 5. 20 Мај 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,717
  Допаѓања:
  10,285
  Поени од трофеи:
  2,317