1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Македонски агенции и клиенти
 1. 22 Мај 2020

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 2. 21 Мај 2020

  MadBuldog

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  210
 3. 20 Мај 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  2,066
  Поени од трофеи:
  1,355
 4. 20 Мај 2020

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  765
  Допаѓања:
  2,557
  Поени од трофеи:
  1,280
 5. 20 Мај 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  470
  Допаѓања:
  386
  Поени од трофеи:
  145
 6. 20 Мај 2020

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  351
  Поени од трофеи:
  155