1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Македонски агенции и клиенти
 1. 22 Мај 2020

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 2. 21 Мај 2020

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,702
  Допаѓања:
  2,582
  Поени од трофеи:
  1,492
 3. 21 Мај 2020

  G4M3R

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  572
  Поени од трофеи:
  255
 4. 21 Мај 2020

  MadBuldog

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  76
  Поени од трофеи:
  210
 5. 20 Мај 2020

  Palindrom

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  70
 6. 20 Мај 2020

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,672
  Допаѓања:
  10,944
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 20 Мај 2020

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  351
  Поени од трофеи:
  155
 8. 20 Мај 2020

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,761
  Допаѓања:
  7,224
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. 20 Мај 2020

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,717
  Допаѓања:
  10,285
  Поени од трофеи:
  2,317
 10. 20 Мај 2020

  TheMarshal

  Practice makes perfect, Машко, 30
  Мислења:
  654
  Допаѓања:
  1,005
  Поени од трофеи:
  215