1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2332

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 1 Јуни 2020

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  839
  Допаѓања:
  1,778
  Поени од трофеи:
  255
 2. 31 Мај 2020

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,972
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. 23 Мај 2020

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 4. 23 Мај 2020

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  781
  Допаѓања:
  827
  Поени од трофеи:
  265
 5. 23 Мај 2020

  mackod

  Intern, 31
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  20
 6. 13 Мај 2020

  rubik

  Intern, Машко
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  10
 7. 11 Мај 2020

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  494
  Допаѓања:
  413
  Поени од трофеи:
  155