1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Проблем Дилема во врска со SSD
 1. 10 Април 2020

  Mao

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,172
  Допаѓања:
  749
  Поени од трофеи:
  627
 2. 10 Април 2020

  Futurelakimens

  On your way to fame, Машко, 22
  Мислења:
  1,412
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  442
 3. 10 Април 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  109
  Поени од трофеи:
  90
 4. 10 Април 2020

  JellyfitzDMT

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  20
 5. 9 Април 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  639
  Поени од трофеи:
  330
 6. 9 Април 2020

  gOJDO

  Мислења:
  9,706
  Допаѓања:
  14,439
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 9 Април 2020

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,258
  Допаѓања:
  2,759
  Поени од трофеи:
  1,717