• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #53

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   damil

   On your way to fame 41
   • Мислења
    858
   • Реакции
    941
   • Поени од трофеи
    265
  2. Ми се допаѓа

   yasho

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    464
   • Реакции
    584
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно