• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #41

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   1s3ct0wN

   Gaining Experience 101
   • Мислења
    371
   • Реакции
    313
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,072
   • Реакции
    29,101
   • Поени од трофеи
    2,342
 • Вчитување…
На врв Дно