• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #40

Сите (13) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (13)

  1. Ми се допаѓа

   Вајкинг

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    1,079
   • Реакции
    1,277
   • Поени од трофеи
    380
  2. Ми се допаѓа

   DonFrozex

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,099
   • Реакции
    1,357
   • Поени од трофеи
    480
  3. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 37 Од Ресен
   • Мислења
    1,310
   • Реакции
    2,980
   • Поени од трофеи
    1,345
  4. Ми се допаѓа

   dzunko

   Gaining Experience 47 Од Битола
   • Мислења
    346
   • Реакции
    268
   • Поени од трофеи
    325
  5. Ми се допаѓа

   goranzoran

   Unstoppable Од скопје
   • Мислења
    3,318
   • Реакции
    2,780
   • Поени од трофеи
    1,717
  6. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,424
   • Реакции
    11,720
   • Поени од трофеи
    2,317
  7. Ми се допаѓа

   1s3ct0wN

   Gaining Experience 101
   • Мислења
    371
   • Реакции
    313
   • Поени од трофеи
    205
  8. Ми се допаѓа

   Kajsibebraat

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,478
   • Реакции
    1,007
   • Поени од трофеи
    492
  9. Ми се допаѓа

   yasho

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    466
   • Реакции
    589
   • Поени од трофеи
    205
  10. Ми се допаѓа

   Маша

   Practice makes perfect
   • Мислења
    508
   • Реакции
    1,284
   • Поени од трофеи
    380
  11. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,079
   • Реакции
    29,082
   • Поени од трофеи
    2,342
  12. Ми се допаѓа

   bogoevski

   Unstoppable Од Hønsebybotn
   • Мислења
    1,668
   • Реакции
    2,587
   • Поени од трофеи
    1,627
  13. Ми се допаѓа

   dddragan

   Gaining Experience
   • Мислења
    329
   • Реакции
    387
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно