• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #29

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,414
   • Реакции
    11,726
   • Поени од трофеи
    2,317
  2. Ми се допаѓа

   FLEGMA

   Epic
   • Мислења
    9,526
   • Реакции
    14,513
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
На врв Дно