1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17246

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 4 Април 2020

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  4,212
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 4 Април 2020

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  542
  Поени од трофеи:
  145
 3. 4 Април 2020

  Brendog

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  36
  Поени од трофеи:
  20
 4. 4 Април 2020

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  155
 5. 4 Април 2020

  mnikolce

  On your way to fame, 39
  Мислења:
  614
  Допаѓања:
  535
  Поени од трофеи:
  205