1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Samsung 970 EVO M.2 250GB x2
 1. 7 Април 2020

  Nikola100

  Intern, Машко, 32
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 2. 1 Април 2020

  Rikimaru

  Practice makes perfect, од Битола
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  1,481
  Поени од трофеи:
  305
 3. 1 Април 2020

  JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,346
  Допаѓања:
  1,082
  Поени од трофеи:
  842
 4. 1 Април 2020

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,727
 5. 1 Април 2020

  123456

  On your way to fame, Машко, 115, од Naselba Dracevo, Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  1,282
  Допаѓања:
  832
  Поени од трофеи:
  365
 6. 1 Април 2020

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 7. 31 Март 2020

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  280