1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5482

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 15 Јуни 2020

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,107
  Допаѓања:
  3,262
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 5 Април 2020

  Nipsta

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  60
 3. 4 Април 2020

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,903
  Допаѓања:
  3,340
  Поени од трофеи:
  1,682
 4. 4 Април 2020

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  200
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 5. 31 Март 2020

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,618
  Допаѓања:
  7,687
  Поени од трофеи:
  2,207
 6. 31 Март 2020

  DennyMK

  On your way to fame, Машко, од тaму
  Мислења:
  639
  Допаѓања:
  973
  Поени од трофеи:
  365
 7. 31 Март 2020

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 8. 30 Март 2020

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  3,621
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. 30 Март 2020

  Vlad944

  On your way to fame, Машко, од Битола
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  558
  Поени од трофеи:
  205
 10. 30 Март 2020

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,229
  Допаѓања:
  1,312
  Поени од трофеи:
  465
 11. 30 Март 2020

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,731
  Допаѓања:
  2,392
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 30 Март 2020

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  130
 13. 30 Март 2020

  -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Скопје
  Мислења:
  1,684
  Допаѓања:
  1,772
  Поени од трофеи:
  502
 14. 30 Март 2020

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,662
  Допаѓања:
  4,523
  Поени од трофеи:
  1,727
 15. 30 Март 2020

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  302
  Допаѓања:
  668
  Поени од трофеи:
  155
 16. 30 Март 2020

  fuzzjaw

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,393
  Допаѓања:
  2,246
  Поени од трофеи:
  1,492
 17. 30 Март 2020

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,636
  Допаѓања:
  1,295
  Поени од трофеи:
  612
 18. 30 Март 2020

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  365
 19. 30 Март 2020

  Rikimaru

  Practice makes perfect, од Битола
  Мислења:
  1,138
  Допаѓања:
  1,495
  Поени од трофеи:
  305
 20. 30 Март 2020

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  642
  Поени од трофеи:
  330
 21. 30 Март 2020

  StalkeR

  Unbeatable , Машко, 29
  Мислења:
  4,211
  Допаѓања:
  4,067
  Поени од трофеи:
  1,817